B36FD31ENS
The Bosch B36FD31ENS is a French-door refrigerator that measures 70" high, 36" wide, and 34" deep. It is Energy Star certified. This refrigerator comes with an external water dispenser, an icemaker, an ice dispenser, half shelves or split shelves, and a door-open alarm. It has touchpad controls on the door. It's WiFi-enabled.
Description
Dimensions
70 in Height
36 in Width
34 in Depth